کارت‌های نقدی

کارت نقدی پاسارگاد ابزاری است بسیار مناسب جهت برداشت و انتقال وجوه. این کارت در کلیه دستگاه‌های خودپرداز (ATM)، پایانه‌های فروش (POS)، جهت پرداخت وجوه کالا و خدمات و جابجایی وجوه بین حساب‌ها و دستگاه‌های Pin Pad قابل استفاده است. همچنین این کارت در تمام پایانه‌های بانک‌های عضو شبکه شتاب قابل استفاده می‌باشد.

کارت نقدی

کارت نقدی عمومی

کارت نقدی پاسارگاد ابزاری است بسیار مناسب جهت برداشت و انتقال وجوه که به صورت ریالی متکی به کلیه حساب‌های مشتریان صادر می‌شود.

کارت نقدی مشترک

متکی به کلیه حساب‌های مشتریان می‌باشد جهت برداشت و انتقال وجوه و خرید اینترنتی با طرح مشرک مورد تائید بانک پاسارگاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمونه مشتریان

کارت خانواده

کارت خانواده پاسارگاد به مجموعه‌ای از کارت‌های نقدی اطلاق می‌شود که بنا به درخواست سرپرست خانواده برای تک تک اعضای خانواده وی صادر می‌گردد‌. کارت‌های صادر شده، اسامی اختصاصی داشته و همگی متصل به یک حساب واحد می‌باشند‌. سرپرست خانواده به عنوان دارنده حساب اصلی می‌تواند برای هر یک از اعضای خانواده خود سقف برداشت روزانه، هفتگی، ده روز، دو هفتگی و یا ماهیانه درخواست نماید که این مشخصه از خصوصیات بارز و انحصاری این محصول به شمار می‌رود‌.

کارت دانش‌آموز

بدون تردید سنین نوجوانی، بهترین زمان آموزش رفتارهای صحیح اجتماعی-اقتصادی است. بانک پاسارگاد در راستای فرهنگ‌سازی، آموزش و تشویق نوجوانان جهت استفاده از خدمات پرداخت الکترونیک و بانکداری نوین، کارت دانش‌آموز را صادر و عرضه نموده‌است. کارت دانش‌آموز از نوع نقدی (Debit) می‌باشد. دانش‌آموزان با استفاده از این کارت، خرید‌های خود را انجام می‌دهند. والدین این عزیزان با واریز وجوه مخارج ماهانه فرزندان، تصمیم‌گیری مناسب در هزینه‌ها را بر عهده فرزندان خود می‌گذارند.

کارت هدیه

کارت هدیه پاسارگاد به عنوان ابزاری بسیار مناسب، ضمن آن‌که سهولت لازم را برای هدیه دهنده فراهم می‌نماید، قدرت انتخاب را نیز در اختیار هدیه گیرنده، قرار می‌دهد.

کارت‌های هدیه پاسارگاد برای مناسبت های مختلف با مبالغ مختلف صادر می‌شود. این کارت در تمامی خود‌پرداز‌های شتاب (ATM) و پایانه‌های فروش قابل استفاده بوده و با مبالغ متفاوت صادر می‌گردد و در اختیار متقاضیان محترم قرار می‌گیرد. بانک پاسارگاد به منظور مشارکت در فرهنگ‌سازی استفاده از بانک‌داری الکترونیک به عنوان هدیه، کارمزد صدور و بهای این کارت را دریافت نمی‌نماید و کارت به صورت رایگان صادر و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

کارت هدیه فصول

کارت‌های هدیه پاسارگاد دارای طرح برای فصل‌های مختلف می‌باشد.

کارت هدیه مناسبت‌ها

کارت‌های هدیه پاسارگاد برای مناسبت‌های مختلف دارای طرح می‌باشد و انتخاب بیشتری برای مشتریان در نظر گرفته شده است تا در این مناسبت‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

کارت هدیه مبلغ‌دار

کارت‌های هدیه مبلغ دار در مبالغ مشخص صادر و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

کارت هدیه طرح مشترک

یکی از ابتکار‌های موفق بانک پاسارگاد صدور کارت‌های مشترک برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای سازمان‌های بزرگ می‌باشد که علاقه‌مند هستند نام یا نشان سازمان یا محصول خود را نیز روی کارت های مورد نظر منعکس نمایند. برای تأمین این نظر، کارت‌های مشترک با مالکیت بانک پاسارگاد صادر می‌شود. این کارت ها با سفارش سازمان متقاضی صادر و در اختیار وی قرار می‌گیرد تا در شبکه مورد نظر توزیع گردد.

نمونه مشتریان

کارت خرید (بن کارت)

کارت خرید شتابی

بن‌کارت به عنوان جایگزین مناسب برای بن‌های کاغذی جهت پرداخت‌های غیر نقدی به پرسنل سازمان‌ها و با قابلیت شارژ مجدد صادر می‌گردد.

ماهیت این کارت غیرنقدی بوده و مبلغ آن در هنگام صدور، از سوی سازمان متقاضی تأمین و پرداخت می‌گردد. بن کارت شتابی، قابل استفاده در پایانه های فروش (POS) شبکه شتاب می‌باشد.

کارت خرید غیر شتابی

این نوع بن‌کارت‌ها فقط در پایانه‌های فروش (POS) بانک پاسارگاد قابل استفاده می‌باشند. هزینه صدور و شارژ این کارت ها با حداقل شارژ رایگان است.

کارت ورزش

کارت ورزش پاسارگاد کارتی است که با در نظر گرفتن منافع و نیازهای تمامی اعضای خانواده بزرگ پاسارگاد، شرایط و فرصت‌هایی را برای تأمین نیازمندی‌های اعضا در زمینه ورزش فراهم نموده و موجب رشد و توسعه اقتصادی، اجتماعی و رفاهی اعضای بزرگ پاسارگاد می‌گردد. کارت ورزش محصولی است از مجموعه کارت های خرید پاسارگاد (بن کارت) که بر مبنای درخواست مشتریان برای استفاده و دریافت خدمات از مراکز ورزشی صادر می گردد.

کارت خرید طرح مشترک

یکی از ابتکارهای موفق بانک پاسارگاد صدور کارت‌های مشترک برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای سازمان‌های بزرگ می‌باشد که علاقه‌مند هستند نام یا نشان سازمان یا محصول خود را نیز روی کارت‌های مورد نظر منعکس نمایند. برای تأمین این نظر، کارت‌های مشترک با مالکیت بانک پاسارگاد صادر می شود. این کارت‌ها با سفارش سازمان متقاضی صادر و در اختیار وی قرار می‌گیرد تا در شبکه مورد نظر توزیع گردد.

کارت خرید تخفیف‌دار مشترک

منظور از کارت خرید تخفیف دار، کارتی است مغناطیسی، با نام و قابل شارژ مجدد و قابل استفاده در دستگاه کارت‌خوان شتابی (POS) و همچنین در کلیه مراکز فروشگاهی، رفاهی، درمانی و ... طرف قرارداد با مجری که مجهز به دستگاه‌های کارت‌خوان پاسارگاد با نرم‌افزار تخفیف می‌باشد.

کارت‌های خرید مجازی

کارتی است که مبلغی به صورت مجازی به عنوان سقف خرید در آن تعریف می‌شود. دارندگان این کارت می‌توانند از پایانه‌های فروش از پیش تعیین شده، در فروشگاه‌های طرف قرارداد، خرید نمایند. عملیات خرید خارج از شبکه بانکی انجام شده و معمولا توسط سازمان‌ها و نهاد‌ها جهت خدمت‌رسانی به مشتریان وفادار استفاده می‌شود.

کارت خرید مجازی مشترک

به مبلغی که به صورت مجازی به عنوان سقف خرید در کارت‌های فوق مشخص گردیده و از نوع پیش‌پرداخت است و دارنده آن می‌تواند حداکثر تا میزان موجودی در حساب مجازی کارت فقط از طریق پایانه‌های ویژه فروش سیستم مجازی شرکت منصوبه در فروشگاه‌های مورد قرارداد خرید نماید.

نمونه مشتریان

کارت خرید مجازی چند منظوره مشترک

کارت چند منظوره با ٣ آپشن با قابلیت‌های بن ریالی به صورت اعتباری کوتاه مدت، سبد کالا، اعتباری بلند مدت (ویژه خرید لوازم خانگی به صورت اقساطی) می‌باشد و قابل پذیرش در سیستم online و offline در پایانه‌های مجازی می‌باشد.

کارت‌های اعتباری

دارندگان کارت با اعتماد به نام گروه مالی پاسارگاد از سهولت خرید با آن احساس رضایت می‌نمایند. اعتبار مالی این کارت توسط بانک پاسارگاد تأمین شده و به منظور خرید کالا و خدمات، از طریق کلیه پایانه‌های فروش عضو شبکه شتاب مورد استفاده دارندگان کارت قرار می‌گیرد. مبالغ استفاده شده از این اعتبار پس از دریافت صورت حساب قابل پرداخت می‌باشد.

کارت اعتباری پاسارگاد (شتابی)

اعتبار مالی این کارت توسط بانک پاسارگاد تأمین شده و به منظور خرید کالا و خدمات، از طریق کلیه پایانه‌های فروش عضو شبکه شتاب مورد استفاده دارندگان کارت قرار می‌گیرد. مبالغ استفاده شده از این اعتبار پس از دریافت صورت حساب قابل پرداخت می‌باشد.

کارت اعتباری با مبلغ ٢ میلیون ریال تا چهل میلیون ریال قابل ارائه می‌باشد متقاضیان می‌توانند جهت تشکیل پرونده و بهره‌مندی از این نوع تسهیلات به شعبه‌های بانک پاسارگاد مراجعه یا از طریق شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به صورت گروهی (اشخاص حقوقی) تقاضای خود را مطرح نمایند.

کارت اعتباری ویژه بانک پاسارگاد (غیر شتابی)

کارت اعتباری ویژه پاسارگاد، کارتی است از نوع اعتباری که با در نظر گرفتن منافع و نیازهای تمامی اعضای خانواده بزرگ پاسارگاد، شرایط و فرصت‌هایی را که موجب رشد و توسعه اقتصادی، اجتماعی و رفاهی جامعه و به خصوص مشتریان بانک پاسارگاد می‌گردد فراهم نموده است.

کارت اعتباری ویژه در انواع ویژه طلایی، ویژه سبز (ماهانه) و ویژه سفر صادر شده و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.